Kontakt

Gävle Symfoniorkester

Örjan Hans-Ers

Konserthuschef

026-17 29 32

orjan.hansers@gavle.se

Einar Ander

Orkesterchef

070-625 66 36

einar.ander@gavle.se

Roza Nolcheva

Programchef Gävle Symfoniorkester

070-167 59 35

roza.nolcheva-angelovska@gavle.se

Pelle Larsson

Producent Gävle Symfoniorkester

026-17 98 52

per.larsson@gavle.se

Monica Linde

Koordinator Gävle Symfoniorkester

026-17 29 03

monica.linde@gavle.se

Sofie Kronsell

Notbibliotekarie

026-17 29 37

sofie.kronsell@gavle.se

Konstantin Phoevets

Scentekniker Gävle Symfoniorkester

070-414 06 18

konstantin.phoevets@gavle.se

Karin Hansson-Lasses

Barn & ungdomsproducent Gävle Symfoniorkester

karin.hansson_lasses@gavle.se

Owe Davidson

Scenchef

026-17 29 07

owe.davidson@gavle.se

Gisela Riebne

Ekonom

026-17 29 30

gisela.riebne@gavle.se

Mikael Forsblom

Kommunikationschef

026-17 29 04

mikael.forsblom@gavle.se

Bino Rindestig

Marknadsförare

026-17 29 05

bjorn.rindestig@gavle.se

Margaret Hillbom

Försäljningsansvarig

026-17 29 13

margaret.hillbom@gavle.se